Cover ADAMUT MIRCEA
ADAMUT MIRCEA
Evaluator de risc la securitate fizică

ADAMUT MIRCEA

Autorizat IGPRDisponibil

Număr Registru RNERSF

2196 / 05/02/2019

🏢

Firmă

ADAMUT MIRCEA P.F.A.

📍

Județ

TIMIȘ

🏙️

Localitate

LUGOJ

📌

Adresă

str. Timisorii, nr. 119, bl. D4, sc. A, et. 2, ap. 8

Contact disponibil doar pentru profiluri Standard

Vezi evaluatori recomandați mai jos.

Adamut Mircea din Lugoj, Timiș, este un expert în securitate fizică cu o experiență vastă în domeniu. Cu specializări diverse și certificări recunoscute, Adamut Mircea oferă servicii de evaluare de risc la securitate fizică de cea mai înaltă calitate.

Ca evaluator de risc la securitate fizică, Adamut Mircea abordează fiecare proiect cu atenție la detalii și o abordare personalizată. Cu o vastă experiență în domeniu, el este capabil să identifice și să evalueze riscurile potențiale pentru a oferi soluții eficiente și practice.

Analiza de risc la securitate fizică este un alt domeniu în care Adamut Mircea excelează. Prin folosirea unor metode și tehnici de ultimă generație, el este capabil să identifice vulnerabilitățile sistemelor de securitate fizică și să ofere recomandări pentru îmbunătățirea acestora.

Cu o abordare profesionistă și orientată către rezultate, Adamut Mircea este partenerul ideal pentru orice proiect care implică evaluarea sau analiza de risc la securitate fizică. Experiența sa vastă și competențele sale solide îl recomandă ca un expert de încredere în domeniu.

Pentru servicii de evaluare de risc la securitate fizică sau analiză de risc la securitate fizică de cea mai înaltă calitate, contactați-l pe Adamut Mircea din Lugoj, Timiș. Cu el, siguranța și securitatea sunt întotdeauna pe primul loc.

  • Răspund rapid la solicitări și îți explic clar pașii următori.
  • Primești îndrumare pentru documente și cerințe, fără bătăi de cap.
  • Comunicare directă și structurată, cu focus pe soluții practice.
  • Suport după predarea analizei, pentru clarificări și actualizări.
  • Evaluare risc la securitate fizică
  • Consultanță măsuri de securitate
  • Audit de securitate
  • Instruire personal pază și securitate
  • Evaluator de risc la securitate fizică

Analize de Risc

MoteluriPreț la cerere
Centre de recoltare analizePreț la cerere
Saloane de înfrumusețarePreț la cerere
Centre de meditațiiPreț la cerere
Asociații de proprietariPreț la cerere
Cafenele și restaurantePreț la cerere
Magazine de bijuteriiPreț la cerere
Depozite frigorificePreț la cerere
Case de amanetPreț la cerere
Sediu curieratPreț la cerere
Firme de construcțiiPreț la cerere
After-school-uriPreț la cerere
Parcări auto privatePreț la cerere
Centre comerciale și mall-uriPreț la cerere
Centre de trainingPreț la cerere
SupermarketuriPreț la cerere
Depozite și spații logisticePreț la cerere
Centre de colectare fier vechiPreț la cerere
Centre logisticePreț la cerere
Cluburi de noaptePreț la cerere
  • Arad
  • Caraș-Severin
6
Ani Experiență
900+
Clienți

Întrebări frecvente

Este ADAMUT MIRCEA autorizat pentru a efectua analiza de risc?
Da, ADAMUT MIRCEA figurează în Registrul Național al Evaluatorilor de Risc la Securitate Fizică (RNERSF) cu numărul 2196, fiind autorizat să efectueze analize de risc pe întreg teritoriul României.
Cât costă o analiză de risc cu ADAMUT MIRCEA?
Prețul unei analize de risc variază în funcție de suprafața obiectivului, complexitatea sistemelor de securitate și locație (LUGOJ). Dacă evaluatorul are prețuri publice, le găsiți în secțiunea "Servicii oferite".
Ce documente sunt necesare pentru colaborarea cu ADAMUT MIRCEA P.F.A.?
Pentru demararea analizei de risc, veți avea nevoie, în principiu, de actele firmei (CUI), titlul de proprietate sau contractul de închiriere al spațiului din TIMIȘ și planurile arhitecturale ale locației. Veți primi îndrumare pas cu pas pentru documentele necesare.
În ce zone activează ADAMUT MIRCEA?
ADAMUT MIRCEA prestează servicii de evaluare de risc preponderent în TIMIȘ, Arad, Caraș-Severin, dar se poate deplasa și în alte localități la cerere.

Alți evaluatori recomandați