Evaluatori de risc în OCNA MURES

Evaluatori de risc la securitate fizică în
OCNA MURES

Găsește rapid specialistul potrivit în Județul Alba.

📍OCNA MURES👤1 evaluatori

Analiză de risc la securitate fizică în OCNA MURES

Pe această pagină găsești evaluatori de risc la securitate fizică disponibili în OCNA MURES, județul Alba. Dacă ai nevoie de analiză pentru un obiectiv (firmă, spațiu comercial, depozit, birouri, unitate de cazare), poți contacta direct evaluatorii listați mai jos.

Recomandat: pregătește detalii despre tipul obiectivului, suprafață, număr de intrări, program, flux de persoane și sistemele existente (CCTV, alarmă, control acces). Asta ajută evaluatorul să îți ofere un termen și o estimare mai realistă.

Exemple de obiective frecvente în OCNA MURES
  • magazine și supermarketuri
  • farmacii și drogherii
  • sedii de firmă și birouri
  • depozite și spații logistice
  • unități de cazare (hotel/pensiune)
  • cabinete medicale și clinici
Verificare și surse oficiale

Notă importantă: EvaluatorideRisc.ro este o platformă independentă, fără afiliere cu IGPR sau MAI. Datele pot suferi modificări; înainte de contractare, verifică situația evaluatorului în sursa oficială RNERSF. Vezi registrul oficial RNERSF – IGPR

Evaluatori disponibili în OCNA MURES

1 rezultate
  • Free

    VESA MARCEL

    Nr. registru 1235 din 10/02/2016

    TAHIONIC SOFT S.R.L.
    OCNA MURES, ALBA
    Vezi profilul
    Pentru afișarea datelor de contact este nevoie de profilul Standard

Navigare rapidă

Cauți evaluatori în alte zone?Vezi toată țara sauexplorează județul Alba