Cover MOISE CONSTANTIN
MOISE CONSTANTIN
Evaluator de risc la securitate fizică

MOISE CONSTANTIN

Autorizat IGPRDisponibil

Număr Registru RNERSF

104 / 17/10/2013

🏢

Firmă

MOISE CONSTANTIN P.F.A.

📍

Județ

BUCUREȘTI

🏙️

Localitate

SECTOR 6

📌

Adresă

bd. Iuliu Maniu, nr. 111A, bl. G, sc. 2, et. 3, ap. 46

Contact disponibil doar pentru profiluri Standard

Vezi evaluatori recomandați mai jos.

MOISE CONSTANTIN din S6, București, este un expert în evaluarea de risc la securitate fizică și analiza de risc la securitate fizică. Cu o experiență vastă în domeniu, Moise Constantin oferă servicii de consultanță personalizate pentru a identifica și gestiona eficient riscurile asociate securității fizice.

Cu o abordare proactivă și o atenție deosebită la detalii, Moise Constantin este recunoscut pentru abilitatea sa de a evalua și analiza riscurile potențiale în diverse medii și contexte. Prin intermediul serviciilor sale specializate, clienții beneficiază de soluții personalizate și strategii eficiente pentru a asigura un nivel optim de securitate fizică.

Certificările obținute de Moise Constantin atestă competența și profesionalismul său în domeniul evaluării de risc la securitate fizică și analizei de risc la securitate fizică. Cu o expertiză solidă și o abordare orientată către rezultate, Moise Constantin este partenerul de încredere pentru orice organizație sau individ care își dorește să își îmbunătățească nivelul de securitate.

Dedicat excelenței și satisfacției clienților, Moise Constantin oferă servicii personalizate, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui client. Prin colaborarea cu Moise Constantin, clienții beneficiază de soluții inovatoare, eficiente și sustenabile pentru gestionarea riscurilor la securitatea fizică.

Indiferent de complexitatea proiectului sau de specificul cerințelor, Moise Constantin este pregătit să ofere soluții creative și eficiente pentru a asigura un mediu sigur și protejat împotriva amenințărilor externe. Cu o pasiune pentru securitate și o expertiză vastă în domeniul evaluării de risc la securitate fizică și analizei de risc la securitate fizică, Moise Constantin este alegerea ideală pentru cei care își doresc servicii de consultanță de înaltă calitate în acest domeniu.

  • Răspund rapid la solicitări și îți explic clar pașii următori.
  • Primești îndrumare pentru documente și cerințe, fără bătăi de cap.
  • Comunicare directă și structurată, cu focus pe soluții practice.
  • Suport după predarea analizei, pentru clarificări și actualizări.
  • Evaluare risc la securitate fizică
  • Consultanță măsuri de securitate
  • Audit de securitate
  • Instruire personal pază și securitate
  • Evaluator de risc la securitate fizică

Analize de Risc

Ateliere auto și vulcanizăriPreț la cerere
Școli particularePreț la cerere
Stații de betoanePreț la cerere
Stații de sortare/recyclingPreț la cerere
Săli de jocuri & pariuriPreț la cerere
HipermarketuriPreț la cerere
Grădinițe privatePreț la cerere
Parcări auto privatePreț la cerere
Sediu curieratPreț la cerere
Centre logisticePreț la cerere
MoteluriPreț la cerere
Antrepozite vamalePreț la cerere
Laboratoare farmaceuticePreț la cerere
Asociații de proprietariPreț la cerere
Spitale privatePreț la cerere
Service-uri auto, vulcanizări și stații ITPPreț la cerere
Terminale portuare/feroviarePreț la cerere
Petshop-uri și farmacii veterinarePreț la cerere
Cafenele și restaurantePreț la cerere
Centre SSCPreț la cerere
Clinici privatePreț la cerere
Standuri comercialePreț la cerere
  • Ilfov
12
Ani Experiență
1800+
Clienți

Întrebări frecvente

Este MOISE CONSTANTIN autorizat pentru a efectua analiza de risc?
Da, MOISE CONSTANTIN figurează în Registrul Național al Evaluatorilor de Risc la Securitate Fizică (RNERSF) cu numărul 104, fiind autorizat să efectueze analize de risc pe întreg teritoriul României.
Cât costă o analiză de risc cu MOISE CONSTANTIN?
Prețul unei analize de risc variază în funcție de suprafața obiectivului, complexitatea sistemelor de securitate și locație (Sector 6). Dacă evaluatorul are prețuri publice, le găsiți în secțiunea "Servicii oferite".
Ce documente sunt necesare pentru colaborarea cu MOISE CONSTANTIN P.F.A.?
Pentru demararea analizei de risc, veți avea nevoie, în principiu, de actele firmei (CUI), titlul de proprietate sau contractul de închiriere al spațiului din BUCUREȘTI și planurile arhitecturale ale locației. Veți primi îndrumare pas cu pas pentru documentele necesare.
În ce zone activează MOISE CONSTANTIN?
MOISE CONSTANTIN prestează servicii de evaluare de risc preponderent în BUCUREȘTI, Ilfov, dar se poate deplasa și în alte localități la cerere.

Alți evaluatori recomandați